http://zszywka.pl/u/byallbeloved/sprzedam--1122259.html
Zapraszam, może ktoś skorzysta :)
sobota, 12 października 2013
środa, 25 września 2013
Pomysł na starą kamizelkę :)
Tak wyglądała kamizelka przed:
A tak ozdobiłam na początku kieszeń, ale nie spodobało mi się.
i ozdobiłam ją tak :)
tak wyglądają obydwie kieszenie
i ramiona
pomyślałam, żeby uciąć kamizelkę
już po skróceniu
Gotowe.:) na dodatek maszyna mi padła i wszystko szyłam ręcznie, a ćwieki są ze starego paska :) !
wtorek, 10 września 2013
wtorek, 3 września 2013
piątek, 23 sierpnia 2013
Subskrybuj:
Posty (Atom)












